Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O nás

Vítejte!

Jmenuji je Karolína Eren a stojím za společností Eren reality s.r.o. Specializuji se zejména na prodej a pronájem bytů, domů, komerčních prostorů a pozemků v Praze a okolí. Mým dlouhodobým cílem je poskytování kvalitních a komplexních služeb v oblasti nemovitostí, zjednodušit a zpříjemnit klientovi složitý proces získání bydlení a usnadnit mu orientaci na trhu s nemovitostmi. Moje práce ovšem nekončí předáním klíčů, prvotní obchod velice často přeroste v mnohaletou spolupráci.

K realitám jsem se dostala už v roce 2003 během studia na vysoké škole v Praze, kdy byl trh diametrálně jiný od dnešního - jednodušší, rychlejší a osobnější. Internet tehdy teprve začínal, takže hlavní devízou bylo osobní jednání s lidmi. V dnešní době je všechno jinak - je nutné nemovitosti prezentovat profesionálně, na speciálních inzertních serverech, na sociálních sítích, pro oslovení co nejširšího publika také v angličtině. Prodej nebo pronájem nemovitosti je také nutné dobře odhadnout, jak oceněním, tak cílovou skupinou, pro kterou je nemovitost vhodná a podle toho zařídit vše potřebné. V posledních letech spolupracuji s profesionálním fotografem, zajišťuji videoprohlídky nemovitosti v češtině a v angličtině, vypracování půdorysů a další služby. Při přípravě smluvních dokumentací spolupracuji s roky prověřenou advokátní kanceláří. 

Na své výsledky jsem hrdá, mám za sebou 17 let zkušeností a dlouho řadu spokojených klientů. Staňte se jedním z nich! Zavolejte, ptejte se, ráda přijedu, prodiskutujeme váš případ. Taková schůzka Vás k ničemu nezavazuje, je čistě informační. 

Financování

Chcete prodat nemovitost a máte zájem dozvědět se, jak byste prodali za nejvyšší možnou cenu, ale také jakých chyb se vyvarovat při stanovení ceny a prezentace nemovitosti? Kontaktujte nás. Náš makéř přijede, vyslechne Váš záměr a navrhne řešení s tipy a návrhem dašího postupu. Tato služba je zcela nezávazná a zdarma!

V dnešní době se někteří prodávající dají do prodeje vlastní nemovitosti sami, dělají řadu chyb, které ve výsledku docílí pouze nižší ceny prodeje. V dalším odkazu najdete pár tipů a rad, jak se s prodejem nemovitosti poprat!

Služby

 • Zajišťujeme zprostředkování prodeje nabo pronájmu nemovitostí
 • Nabízíme odhad tržní ceny nemovitostí
 • Nabízíme služby profesionálního fotografa
 • K nemovitostem vypracujeme půdorys ve speciálním programu
 • Nemovitosti nabízíme na řadě online realitních serverech a na sociálních sítích oslovujeme klienty cíleným marketingem
 • Zajišťujeme online videoprohlídky jak v češtině tak v angličtině
 • Zajišťujeme právní servis u roky prověřené advokátní kanceláře v centru Prahy
 • Jsme flexibilní, rychlí a spolehliví, naši makéři se snaží vyjít vstříc všem klientům i jejich nejrůznějším požadavkům.
 • Doporučíme vám vhodnou nemovitost a vysvětlíme možnosti, jak s ní nakládat, pokud chcete investovat. Zároveň můžeme zajistit následný dlouhodobý či krátkodobý pronájem.
 • Všichni naši makléři i právník mluví plynně anglicky.
 • Zajišťujeme veškeré formality a dokumentaci od A do Z.

První schůzka s klientem nad kávou, porada, rozvaha, co s danou eovitostí je samozřejmě vždy nezávazná a vždy zdarma. Věříme, že Vaše spokojenost Vás v budoucnu zavede opět do naší kanceláře nebo získá reference pro nové obchodní příležitosti.

Právní servis

Každý obchod, především prodej či koupě nemovitosti, vyžaduje spoustu formálních kroků. Smluvní dokumentaci je možno konzultovat s naším právníkem, protože jen bezpečný obchod je dobrý obchod!

Spolupracujeme s panem Ing. Mgr. Michalem Roubíčkem a jeho kolegy z advokátní kanceláře Roubíček, Moskal, Šefraný

www.akrms.cz

Ceník služeb

 • pronájem nemovitosti - provize ve výši jednoho měsíčního nájmu
 • prodej nemovitosti - standartně provize ve výši 3% z kupní ceny, lze se individuálně domluvit na jiným podmínkách podle nabídky

Pozn. smluvní dokumentaci zpracováváme po podpisu rezervační smlouvy k nemovitosti. Pokud klient vyžaduje zpracování kompletní smluvní dokumentace před podpisem rezervační smlouvy, budou mu vyúčtovány vynaložené náklady i v případě, že obchod není realizován.

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?